Avukat R. Filiz TOPKAYA

İstanbul Barosu

Turkey Turkish  English

İletişim :

Triangle - Gray Adres: Sedef Cad. Ataşehir Residence A Blok Kat: 7 D: 30 Ataşehir - İSTANBUL

Triangle - Gray Tel:   0(216) 456 73 24 pbx

Triangle - Gray Fax:  0(216) 456 73 25

Triangle - Gray E-Posta : office@filiztopkaya.av.tr

                    R. FİLİZ TOPKAYA AVUKATLIK OFİSİ

 

HAKKIMIZDA

 

Topkaya Hukuk Bürosu 1988 Yılında Av. R. Filiz Topkaya tarafından ilk olarak İstanbul, Kadıköy’de kurulmuş hizmetlerine burada devam etmiş ve 2009 yılında Ataşehir Residence'deki yeni Ofisine taşınmıştır.

Kurulduğumuz günden beri, bir çok şirkete ve bireysel müvekkillerimize verdiğimiz güvenilir hizmet ve hukuksal danışmanlık yanında çeşitli bankaların da vekilliğini sürdürmekteyiz.

Faaliyet konularımızı çoğunluk olarak Ticaret Hukuku, Yabancılar hukuku, İş Hukuku, Borçlar Hukuku, Gayrimenkul, Miras ve özellikle Bankacılık Hukuku alanında Danışmanlık, ticari, bireysel krediler ve kredi kartı konularındaki uyuşmazlıklar oluşturmaktadır.

Hukuk; evrensel olduğuna inanılan temel kural ve normlara dayalı olarak "eşitlik", "özgürlük" ve özellikle "adalet", "hak" kavramlarını tanımlamaya çalışır.

Her vatandaşın devlete ve adalete güvenmesinin birinci şartı, kendisine "eşitlik kaygısı" çerçevesinde yaklaşıldığına olan inancıdır. Bu inanç var olduğu sürece, vatandaş herkese eşit davranıldığını hissettiği sürece toplumsal güvenç sağlamlaşır.

Büro olarak felsefemiz ve vizyonumuz;

Müvekkillerimizin işbu toplumsal güvenliğinin sağlanmasında kendilerini titizlikle ve en iyi bir şekilde temsil ettiğimize, haklarını korumak ve savunmak için gereken her türlü hukuki mücadeleyi kararlılıkla vereceğimize dair inanç ve güvenlerini kazanma esasına dayanmaktadır.

Topkaya Hukuk Bürosu olarak amacımız; her türlü hukuki mesele ve anlaşmazlıkların adalet ve hakkaniyete uygun çözümlenmesi, hukuk kurallarının tam olarak uygulanmasını her derecede yargı ve kişi ve kurumlar nezdinde sağlamaktır.

Bu amaçla, Hukuk Büromuz, güvenli, sağlam hukuki bilgi ve tecrübelerini adalet hizmetine ve müvekkillerimizin yararlanmasına tahsis eder.

Ana Sayfa | Hakkımızda | Hizmetler | Avukatlar | Mevzuat | İletişim | Linkler | E-Posta

 www.filiztopkaya.av.tr  © 2005-2017